| 2pac4life a întrebat:

Salut.PC-ul meu nu citeste DVD-urile goale desi pe cele care sunt scrise le citeste.DVD-ul nici macar nu se invarte in unitate desi cele scrise se invart.As dori sa stiu care este problema.

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Cum sa citeasca ceva gol

| 2pac4life explică:

Inainte sa introduc DVD-ul in unitate si incerc sa intru in DVD Drive(Ehappy primesc urmatorul mesaj:"Please insert a disk into drive E:.". Dupa ce introduc DVD-ul in unitate exact acelasi lucru.Am uitat sa va ofer si acest detaliu.