| Flower02 a întrebat:

Pentru un telefon Samsung z240e, exista vreo metoda sa pot sa ascult muzica si sa umblu prin telefon (de exemplu sa ma uit la poze) in acelasi timp? Sora mea a apasat ceva din greseala si a mers, dar nu mai stie ce butoane a apasat. A mai reusit cineva?

2 răspunsuri:
| biliuzz a răspuns:

Muzica trebuie sa o asculti in player muzical, nu in folderu in care e piesa respectiva big grin sper ca te-am ajutat big grin

| Flower02 explică (pentru biliuzz):

Imi pare rau, dar nu merge. Pot doar sa umblu prin folderele de muzica intrand in player-ul muzical...