| andrey076lll a întrebat:

Salut.Stie cineva sa imi desluseasca problema asta va rog? Multumesc: nu am mai pornit aerul conditionat de un an.Acum vreau sa il pornesc, il bag in priza, afiseaza pentru 3 secunde pe afisajul unitatii ceva dupa care dispare de tot.Telecomanda cu baterii noi afiseaza pe ecranul telecomenzii tot ce trebuie.Nu porneste.Multumesc

Răspuns Câştigător
| JicaContra a răspuns:

Nu prea conteaza care e codul de eroare, daca se inchide singur 99.99% ca iti trebuie depanare la el

2 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Și în alea 3 secunde nu ai fost în stare să citești ce scrie pe afișaj și apoi să cauți în manualul de utilizare ce reprezintă acel cod de eroare?!?
Noi de unde am putea ști?!? Nici măcar nu spui ce tip de aparat ai sau ce anume scrie pe afișajul ăla...

| Wr3nch a răspuns:

Probabil afiseaza un cod de eroare. Vezi exact ce ea si cauti pe Google impreuna cu modelul aparatului.