| Polinco a întrebat:

Am o mica problemă! Am instalat o aplicație și mi-a cerut sa bag cardul pentru a o folosi 3 zile, eu am băgat un card vechi pe care nu am niciun ban și dupa 3 zile tot mă disperă cu notificări să plătesc 25 lei pe lună pentru aplicație chiar daca eu am dezinstalat-o și nu o mai folosesc. Am încercat să elimin cardul de pe magazin play, dar nu mă lasă aplicația. Cum aș putea rezolva această problemă?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Trebuia sa dai cancel la subscriptie înainte sa ștergi aplicația.

| Polinco explică (pentru suntserios):

Păi și cum aș face asta? laughing)) Aplicația este "Scanar de cameră în format PDF-TapScaner"

| Wr3nch a răspuns:

Trebuia sa anulezi trial-ul la timp. Vezi daca nu poti anula abonamentul in aplicatie sau pe site-ul lor.

| Polinco explică (pentru Wr3nch):

Păi și cum aș face asta? laughing)) Aplicația este "Scanar de cameră în format PDF-TapScaner"