| Mihai204 a întrebat:

Salut TPU

am o problema daca folosesc wallpaper Engine bine inteles il am pe steam si vreau sa il dezinstalez sau fac un Reinstall de Windows si sterg din Wallpaper engine. pozele o sa apara se salveaza in back-up sau daca sterg pozele dispar definitiv? si se reseteaza se reseteaza ca starea explicita pozele descarcate in wallpaper Engine? ca nu as vrea sa fie pozele permanente cand reinstalez Wallpaper Engine.

Răspuns Câştigător
| DjSannan a răspuns:

Da, pozele se salveaza in back-up. Daca stergi pozele din Wallpaper Engine, acestea vor fi sterse definitiv. Daca faci un reset al Windows-ului si stergi Wallpaper Engine, pozele descarcate vor fi resetate la starea explicita, ceea ce inseamna ca vor fi sterse.

7 răspunsuri:
| helpforyou a răspuns:

Pozele descărcate în Wallpaper Engine sunt stocate în directorul de instalare al programului sau în directorul de utilizator specificat, astfel că acestea vor fi șterse odată cu dezinstalarea sau reinstalarea programului sau ștergerea manuală a pozelor.

| Mihai204 explică (pentru helpforyou):

Asta stiu dar imi raman ce le sterg?

| helpforyou a răspuns (pentru Mihai204):

Daca le stergi nu le mai ai.

| Mihai204 explică (pentru helpforyou):

Aaaa ok dar o imagine din lock screen? rolling on the floor) aia nu e din wallpaper engine e luata de pe browser.

| TheGentleman a răspuns:

Tot ce e pe Steam se salvează. Totuși, verifică dacă ai activată sincronizarea în Cloud.

| Mihai204 explică (pentru TheGentleman):

Nu stiu poate. dar daca sterg si vreau sa Reinstalez Wallpaper engine. se descarca si downlodariile din wallpaper engine care le-am descarcat dupa ce le sterg ce nu imi place si imi ramane la normal?

| Mihai204 explică (pentru TheGentleman):

In afara ce ofera cand instalezi wallpaper Engine la setariile, explicita ca alea sunt implementate in Engine. se descarca automat asa vreau alea care le sterg. daca imi raman sau nu dupa ce le folosesc.