| briza4 a întrebat:

Am o problemă. Îmi doresc un telefon, și înainte să începeți să mă criticați, aș vrea să spun că nu am unul din vară. Situația este mai complicată, ai mei sunt in divorț și cheltuielile sunt mari, casa noastră e în renovări și mama vrea să ducă mașina în service. Îmi doresc telefonul acesta pentru a comunica cu mama și pentru a i spune problemele mele de la școală. În fine, nu știu cum aș putea să o conving, și mă gândeam că m-ați putea ajuta.

6 răspunsuri:
| ngllllll a răspuns:

Imi pare rau penteu situatia ta. Poti sa gasesti azi telefoane si la 20 de lei. Cauta pe olx. Sunt telefoane simple, care tin bateria.

| alex495 a răspuns:

Ce telefon iti doresti? Eu sincer as merge pe ceva nou la liber de pe eMAG unde sunt si decodate, iti poti face ce abonament la ce operator vrei tu sau cartela fara nicio grija sa fi presat de tarifele lor. Ceva mai ieftin, dar gasesti pe eMAG. Setezi filtrele, suma maxima de bani si cam aia e. Ea nu vrea sa ti ia telefon, sau nu vrea sa ti cumpere telefonul respectiv ca e prea scump? Intelege ti si tu mama, trece printr o perioada mai grea, daca chiar vrei telefonul respectiv iti iei acum telefon la 60 de lei ( e de ajuns pentru a comunica ) si cand esti mai mare te duci la munca si ti iei ce vrei tu

| Superior a răspuns (pentru ngllllll):

LOL

| Bella_Mira_1998 a răspuns:

Poti sa ii spui si ei motivele pentru care vrei un telefon. Poate te va intelege. Daca nu incearca sa economisesti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu 300 lei iei un telefon decent pentru Whatsapp + vorbit, cam tot ce e necesar...
Dacă tu vrei cine știe ce, e de înțeles, altfel...ar putea să-ți ia.

| IIIshaneIII a răspuns:

Am eu un Nokia 3310 costa decat 50 lei cu transport inclus tine bacteria o saptamana