| PhoTay a întrebat:

Am o problema la calculator, de exemplu cand joc League Of Legends uneori am lag mi se blocheaza imaginea, sunetul si imi iese din joc. P.S: Am win xp, si calculatorul are cam 2 ani. Multumesc anticipat.

4 răspunsuri:
| ViSsseS a răspuns:

Cati gb ram ce placa video ce procesor...Cum vi cu intrebari din astea? Noi crezi ca vedem ce ai tu in PC?

| PhoTay explică (pentru ViSsseS):

Am 1 gb ram placa de 512 sau ceva de genu si procesoru nu stiu... trebuie sa desfc unitatea.

| anonim_4396 a răspuns (pentru PhoTay):

Pai desfa unitatea sa iti faci cruce de la atata praf daca nu l-ai deschis de 2 ani laughing din cauza asta se si incinge de ti se blocheaza si te da afara

| valeryan4 a răspuns:

Uita-te la Properties si spune exact ce configuratie ai.