| AlbertoAby a întrebat:

am o unitate de pc si nu stiu de ce sufla intruna ventilatoru ala ....nu se opreste deloc nu am mai folosito de 2 saptamani si astazi cand am pus-o sufla intruna si nu se opreste deloc...ce e de facut FUNDA!

7 răspunsuri:
| Cezar a răspuns:

Sa il cureti de praf!

| AlbertoAby explică (pentru Cezar):

Nu e praf in unitate.

| Me2 a răspuns (pentru AlbertoAby):

Ce ventilator sufla ma?laughing Unde este pozitionat?

| neutrino a răspuns:

Baga o surubelnita si opreste-l!

| Gabi05 a răspuns:

Acel ventilator se numeste cooler, iar el "sufla" -se invarte pentru a raci procesorul sau placa video.

Nu ai cum sa il opresti si nu e indicat sa il opresti.

Daca tot vrei sa iti creasca cu cateva grade bune temperatura in sistem atunci ia o surubelnita si desfal.

Intrebarebig grine ce vrei sa il opresti?

| LiviuAlexoiu a răspuns:

Lasa-l asa. Daca el simte ca ii e cald se raceste singur.

| AlbertoAby explică (pentru LiviuAlexoiu):

Pai il las dar non stop cat timp e aprins asa face...