| Canndii a întrebat:

Am un laptop Asusx553s de 5 luni si azi cand am venit de la scoala nu se mai aprindea. Nu se aprinde nici ledul cand il bag la încărcat. Se poate rezolva cu garanția? Daca da unde il duc? P.S. E luat de la Altex.

Răspuns Câştigător
| Antonies a răspuns:

Te duci înapoi la altex dar cu tot cu garanție, cutie etc si daca e nevoie si bonul când l.ai cumpărat (nu sunt sigur de bon )

3 răspunsuri:
| Bunescu_Ionuț_1986 a răspuns:

Salut, te așteptăm în orice magazin Altex sau poți apela direct la service-ul autorizat, menționat în certificatul de garanție.

Ionuț Bunescu, Social Media Specialist - ALTEX

| Canndii explică (pentru Bunescu_Ionuț_1986):

L-am dus astazi si au spus ca ma sună peste 15 zile să îl iau de la Altex.

| deyucluj a răspuns:

Simplu. il duci inapoi la altex.