| sebibeowolf a întrebat:

Am un laptop cu Windows 7 Ultimate instalat.Azi cand i-am dat drumul a inceput sa se restarteze singur dupa vreo 2-3 minute timp in care imi afiseaza "Windows must now restart because the DCOM server process launcher power service terminated unexpectedly".L-am restartat manual dar tot aceeasi figura imi face.Cred ca iar mi-am bagat nasul aseara pe unde nu trebuia.Pentru un mare ajutor o FUNDA pe masura.Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

Reinstaleaza windows-ul, cel mai robabil ai fost infectat cu un virus. Si nu mai instala mizeria asta de ultimate, treci pe home premium.

| sebibeowolf explică (pentru Jipa95):

Multumesc frumos de informatie si de sfatul de a trece pe home.O zi placuta!

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Schimba DVD-ul cu Windows cu tot. Daca face la fel este ceva defectiune fizica.