| mary1990 a întrebat:

Ar fi bine să imi tin ipadul fara screen protector(folie de protectie pentru ecran )? Stiu ca daca iti zgarii ecranul se înlocuiești destul de greu deci de aceea intreb voi ce credeți?

6 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Oricat ar fi ecranul ala de zgariat, tot va functiona, faza e sa nu-l crapi sa scapi tableta pe jos. Este bine sa il ti in folia aceea de protectiewinking

| Imstrong a răspuns:

Este necesar sa ai folia aia daca vrei ca ipadul tau sa aiba un aspect frumos :* Te pup!

| Iris123 a răspuns:

Ia-ti o folie protectoarewinking

| LiliiLily a răspuns:

Eu as zice sa pastrezi folia ( daca e nou ) daca nu e nou iPadul atunci iti recomand sa iti iei o fole de protectie fiinda nu se stie nici o data daca il zgarii sau nu... Asa ca mai bine nu ristiwinking Funda? big grin

| LiliiLily a răspuns:

Heii happy Eu as zice sa lasi folia pe el ( daca e nou ) dar daca nu e nou iPadul iti recomand sa iti cumperi folie pentru ca nu se stie daca il zgarii sau nu. Mai bine sa nu risti! happy Funda? big grin

| AndreiDxn a răspuns:

Este bine ca pe orice device sa ai o folie de protectie. Pentru ca nu se zgarie ecranul sa cel putin nu se zgarie foarte tare. Sfatul meu e sa o pastrezi, si daca se intampla ceva cu ea, cumpara-ti una