| eU777 a întrebat:

Ce pot face daca nu imi merg playerele si prin asta ma refer la unul ca cel de pe youtube sau oricare altul, mi se tot blocheaza si la altele mi se face ecranul verde! Stiind ca nu este din cauza internetului ma puteti ajuta sa-l fac sa mearga va rog? Inainte nu intapinam aceasta problema; inainte de ce nu stiu dar stiu ca acum ceva timp mergea bine si mi se intampla sa am internet doar pentru skype sau programe si sa nu-mi mearga browser-ul!

1 răspuns:
| BaNkIeE a răspuns:

Incearca sa instalezi Google Chrome.Cu el merg toate playerele, de pe orice site.(Daca deja il ai; atunci incearca sa il reinstalezi)