| 20ionel20 a întrebat:

chiar am nevoie de mare ajutor, iar nimeni de pe tou nu imi raspunde la intrebari sad.In fine, am o tableta eboda impresspeed e352 cu dual core,iar tot timpul mi se inchide singura tableta chiar daca mai am baterie,cand o pornesc sau umblu pe ea cateodata mi se blureaza imaginea de pe ecran si ramane blocata asa sau isi mai revine,alta problema ar fi ca atunci cand intru pe angry birds go, the room, asphalt 8 minse Incarca apoi imaginea se face neagra si apoi ma da in mejiu.Va rog ajutor! Funda pe mai multe intrebari.P.S:tableta e noua.

Răspuns Câştigător
| AvM94 a răspuns:

Incearca cu un reset, daca nu ti mult la aplicatiile alea.

| 20ionel20 explică (pentru AvM94):

Acum nu merg doar aplicatiile.Deci e maibine

2 răspunsuri:
| aninominatus a răspuns:

Incearca sa intri in sateri apoi la securitate si pe acolo incearca mai multe. Mi s-a intamplat si mie!