| rumble123 a întrebat:

cine stie de ce primesc mesaj de la Vodafone ca nu am credit pentru a beneficia de serviciul solicitat la 23130? stie cineva cum ma dezabonez sau sa inchid porcaria asta? Multumesc

Răspuns Câştigător
| dani0822 a răspuns:

Cred ca nu ai credit pentru a primi horoscopul sau alte tampenii, tasteaza *100# si cauta pe acolo servicii active

| rumble123 explică (pentru dani0822):

Multumesc, devenise enervanta...

| Gutu_Georgiana_Valentina_1984 a răspuns (pentru rumble123):

Buna, am si eu aceeasi problema, insa nu imi apare la servicii active....desi sunt taxata zilnic pentru un serviciu nesolicitat
Ma poti ajuta cu un numar unde pot suna pentru dezabonare?

Multumesc!

4 răspunsuri:
| dani0822 a răspuns:

*100#>contul meu>divertisment

| dani0822 a răspuns:

Dai funda?