| GasBoy a întrebat:

Intrebarea mea este:Am un Laptop Toshiba, si acum o zi ledul de la Router cu Wlan(Adica Wireless) nu se mai aprinde.Si am incercat sa il pun la cablu(lan) dar nici asa nu merge cum pot sa pun laptopu-l la cablu? Trebuie ceva instalat? Sau cum sa fac Wlan sa se aprinda?

Răspuns Câştigător
| FlorinFindus a răspuns:

Sa ars placa de wirells si baga driverul de la laptop Pentru lan

| GasBoy explică (pentru FlorinFindus):

Ce fel de driver? Da-mi si linkul te rog, dau funda!

| FlorinFindus a răspuns (pentru GasBoy):

Trebuie sa-mi spui detalile din dxdiag ca sa afli run dxdiag si imi spui totul de acolo

| GasBoy explică (pentru FlorinFindus):

Am windows 7 si nu gasesc unde este Run.Trimite adda la johnnyjoker19i@yahoo.com Ca sa pot vorbi mai bine

| FlorinFindus a răspuns (pentru GasBoy):

Ok te ajut sa repari dar s-ar putea sa schimbi windowsul

| GasBoy explică (pentru FlorinFindus):

crying