| dicanio10 a întrebat:

Ma poate ajuta cineva sa instalez un kit tastatura+mouse wireless combo e-blue? Ideea e ca pc-ul le recunoaste, ii dau instal la doua drivere si totusi nu functioneaza. Multumesc anticipat, dau funda.

Răspuns Câştigător
| bassmusic a răspuns:

Daca cumva ai windows xp, trebuie sa repornesti pc-ul cu tastatura si mouse-ul introdus.Bafta

2 răspunsuri:
| bassmusic a răspuns:

Ai repornit Pc-ul? Tastatura si Mouse-ul nu se instaleaza. Bafta

| dicanio10 explică (pentru bassmusic):

Ok. ii dau un restart. trebuie sa scot tastatura si mousul ps2?