| Neymar2 a întrebat:

Mereu cand dau click pe un link, mi-l deschide in internet explorer, si eu vreau in opera. Ce sa fac thinking

Dau funda.

4 răspunsuri:
| danyelo112 a răspuns:

Nu poti sa faci nimic.:-| daca vrei sa il deschida n altceva decat in IE instaleaza mozila firefox.ca performanta e a 2-a dupa internet explorer. opera nu e chiar un browser de durata.instaleaza mozila ca e cea mai buna.bafta

| BubblesDoubleS a răspuns:

Dezinstaleaza opera apoi instaleaza-l din nou si vezi ca dupa ce se instaleaza iti apare un mesaj in care tu trebuie sa alegi:
Selecteaza Opera ca browser implicit.
Daca nu merge instaleaza Google Chrome nu e forte diferit de opera si apare mesajul cu browser implicit mai mult ca sigur daca nu apesi pe pictograma cheie(la google chrome) si vezi ca scrie pe acolo browser implicit.
Dai si selectezi Google Chrome.
Ooseala mea bruiaza claritatea exprimarii mele. Ma scuzi.
Bafta!

| LoveTVD a răspuns:

Dezinstaleaza Internet Explorer! Si cand vrei sa ti se deschida ceva in Opera da la Open in Background Tab! Sper ca ti-am fost de ajutor!

| adrian9811 a răspuns:

Pai poti dezinstala internet explorel si sa ti sa deschida cu opera alta metoda nu stiu daca este