| Daniel223 a întrebat:

mi-am achizitionat un laptop s.h. cu windows 7/32 home premium si am o problema cu el, adica: de fiecare data cand bag un stick in porturile USB, il blocheaza si imi apare mesajul: blocat pentru scriere. 4stick-uri noi am blocat si nu inteleg ce setare are de imi face asa ceva. Multumesc anticipat pentru raspunsuri.

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da click dreapta pe loclul cu stick-ul si format. Apoi alegi fat 32 si start.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Am uitat sa-ti zic, dupa ce dai start te va anunta ca se va sterge tot de pe stick, dai ok.

| Daniel223 explică:

Multumesc pentru raspuns, intr-adevar a fost o problema de registri. Acum pot folosii orice stick vreau, cand vreau. Inca odata multumesc.