| Ene_Andrei_1999 a întrebat:

Mi-am scapat telefonul iar display-ul nu a patit nimic, este impecabil, dar s-a ciobit marginea cromată.Se poate schimba? Si daca da stiti la ce preţ?

3 răspunsuri:
| CuriousStuff a răspuns:

Nu stim ce telefon ai, in general trebuie schimbata toata parte din fata/spate si nu prea se schimba doar o parte, deci iti trebuie carcasa noua, pretul difera de la telefon la telefon. De la cativa zeci de lei la cateva sute de lei.

| Rommeo a răspuns:

Pai tu spui ca ti-ai scapat telefonul si ti-sa ciobit rama si mai vrei sa stii si cat costa, offfffff. SPUNE OMULE DESPRE CE TELEFON ESTE VORBA, CA NOI AICI NU DAM IN CARTI SA VEDEM CE TELEFON AI TU.

| Rommeo a răspuns (pentru Rommeo):

Si in al doilea rand cei mai in masura sunt cei de la service sa-ti dea un raspuns cel mai EXACT. Logic nu!?