| Ady1256 a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar un telefon de buget de la
site-ul Telekom.ro fiind ca acolo am eu abobament... Ce telefon mi-ati recomanda dintre toate care sunt acolo? Eu dentin acum un SAMSUNG GALAXY J5 2015... Putin sunt dezamagit de el : se incalzeste tare, are prea putina memorie 8gb si ram 1, 5 gb. Vreau acum sa fac un upgrate la un telefon cu mai multa memorie, baterie (cel care il am acum are 2600 mAH) si o camera mult mai buna.
Va rog frumos ajutati-ma! Dau funda celui mai convingator raspuns!

Răspuns Câştigător
| gmxmail a răspuns:

Depinde nu stiu ce au ei pe stock, dar iti recomand Huawei p10 lite e vreo 11 milioane sau Sony Xperia X e si ala decent

3 răspunsuri:
| Anonimaams a răspuns:

Sall, eu sunt pe Vodafone de vreo 5-6 ani si tot primesc pe telefoane gratis, prin martie am primit un S7 edge, iar luna viitoare primesc un iphone 7... Iti recomand sa te muti pe Vodafone, chiar au oferte bunewinking si ca si telefon, chiar iti recomand Samsung 7 / 7 edge. A fost un telefon foarte bunewinking

| ElSueno a răspuns (pentru Anonimaams):

Oferte bune pe naiba, pentru telefonul ala platesti abonament de 70e pe luna timp de 2 ani

| Anonimaams a răspuns (pentru ElSueno):

Nu e adevarat, eu platesc vreo 600 de lei si am in jur de 15 numere de telefon pe abonament, nu sunt doar ale mele, sunt si ale familiei... Deci nu e chiar asa de rau, eu ti-am spus parerea mea, daca nu iti convine asta este. eu zic ca chiar merita