| AlexandarAlx a întrebat:

Salut vreau sa invat, ca in viitor sa ajung programator. Am 15 ani sunt la liceu (nu sunt la mate-info). Vreau sa invat macar ceva din baza la programare ca sa dau la o facultate buna. Nu stiu engleza. Multumesc

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Asa si? Noi cu ce te putem ajuta? Bafta la invatat

| Mandeliu a răspuns:

Tu practic nu ai specificat intrebarea. Spune ce vrei sa afli de la noi si vedem cum te putem ajuta.

| LSMM a răspuns:

Degeaba vrei tu să înveți dacă nu știi engleza calumea. Cărțile și site-urile cu informații în engleză erau cele mai bune dacă voiai o bază calumea, apoi oricine lucrează în domeniu trebuie să știe limba peste nivel mediu măcar.

Răspuns utilizator avertizat