| icsbooy a întrebat:

vreau si eu sa stiu cei care stiu. la un windows 8 ce drivere pot instala? de wind7 sau xp, sau altele? dau funda tongue

Răspuns Câştigător
| luky63 a răspuns:

E ca in w7, din panoul de control faci toate setarile dorite. E ok W8 o sa iti placa si se misca foarte bine ( nu consuma memorie ram)

7 răspunsuri:
| luky63 a răspuns:

Le instaleaza singur. Sau poti folosi Dvice Doctor.

| BadWaffle a răspuns:

Cele de win7 ar trebuie sa mearga in compatibilitate.
da click dreapta pe installer/setup, dai pe Compatibility si alegi windows 7

| icsbooy explică:

Am drivere pentru. amandoua windows'uri. si chiar daca fac cu compatibilitatea, cred ca e degeaba. orqm incerc ceva!

| icsbooy explică:

Nu le instaleaza, CRED, ca nu specifica nicaieri ca ar avea si drivere incorporate, doar sa caut eu in el sa imi dau seama daca ar avea!

| luky63 a răspuns (pentru icsbooy):

Eu am testat toate versiunile de cind a inceput W 8. Le-am instalat fara nimic cuplat la laptop ( doar tastatura ) si au mers pesrfect. Si acum am ultimele 2 versiuni instalate in partitii separate. Poti sa il instalezi pe o memorie esterna sau memorie usb 34 G si ai W8 in buzunar (il folosesti cind vrei si pe ce PC vrei )

| icsbooy explică:

Am instalat azi win8. nu stiu care e ultima versiune. dar e frumusel, cam greut da se misca repejor chiar si e acceptabil. driver au mers din win7. da problema e ca nu mai stiu unde sa fac setarile acelea sa nu mai intre sistemu' in stand-by si monitoru' cu hardu'.

| luky63 a răspuns (pentru icsbooy):

E ca in w7, din panoul de control faci toate setarile dorite. E ok W8 o sa iti placa si se misca foarte bine ( nu consuma memorie ram)

| Cristian20123 a răspuns:

Sall Poti instala aceleasi drivere ca la win7 si xp