| WeAreLegion a întrebat:

Salutare,am o problema cu pc-ul de cate ori ma uit la un video pe youtube sau la un film dupa 4-5 minute pc-ul imi ingheata si nu mai pot sa-i fac altceva decat sa-l restartez, de asemenea daca deschid un joc se blocheaza sau se restarteaza singur in maxim 10 secunde,nu am probleme cu memoria ram,temperaturile sunt sub medie,windowsul e bine instalat,driverele sunt la zi,sursa e ok,chiar nu stiu ce are, imi poate spune cineva care e problema?

Răspuns Câştigător
| ion933 a răspuns:

Degeaba scanezi sistemul daca ai instalat antivirusul si inainte aveai virusi acesta nu o sati gaseasca virusi in sugerez sa iti schimbi windowsul

6 răspunsuri:
| CinevaNou a răspuns:

E de la temperaturi mai mult ca sigur, baga aida64 si ruleaza un stress test. Daca temperaturile nu iti cresc, verifica sa fie puse diodele unde trebuie in unitate.

| robytoby a răspuns:

Incearca sa actualizezi FlashPlayer ultima varianta.

| WeAreLegion explică (pentru robytoby):

L-am actualizat ieri! Chiar nu stiu ce sa-i mai fac!

| MrBrangspears a răspuns:

Vezi sa nu ai virusi, de obicei din cauza asta se intampla sa se blocheze frecvent.

| foxAKA47 a răspuns:

Ai un virusel, sau hardu tau ...its dead! happy si apropo incearca sa iti cureti pc-ul si prafu cauzeaza asemenea intamplari.

| WeAreLegion explică (pentru foxAKA47):

Am scanat sistemul de vreo 6 ori si nu mi-a gasit nimic, l-am curatat de praf saptamana trecuta si hardu nu are probleme!