| dragonu35hp a întrebat:

Salutare,am si eu o tableta Evolio Evotabby,am instalat un joc si cred ca avea virusi iar acum cand se deschide imi apare doar logo-ul EVOLIO si doar atat, nu se aprinde.
Cine ma ajuta cu niste sfaturi cum as putea sa o fac?
Multumesc.

3 răspunsuri:
| dragonu35hp explică:

Nu merge faza cu butonul de volum si ala de start am incercat toate modalitatie.

| Lusiana_Rusu_1999 a răspuns:

Instaleaza 360 Security aceasta aplicatie te va ajuta sa scapi de virusii din aplicatie... sau incearca sa dezinstalezi si sa insralezi iar jocul

| iulihh a răspuns:

Tine apăsat pe butonul de pornire si cel de volum sus simultan si intra in sistemul recovery si dai wipe data factori deset si dupăia dai reboot sistem si așteaptă cam 15 minute si va merge sa dai funda!