| soby47 a întrebat:

SALUTARE! Mai nou calculatorul meu mi se blocheaza si se repeta ult silaba / sunet inregistrat de el ( cam cum se blocheaza un calc obisnuit )

Problema : placa de alimentare? pentru ca de o luna cand apas butonul sa deschid calc, becurile se aprind pentru 1 sec, se inchid, si dupa 5-7 sec porneste normal?

CE PARERE AVETI? MULTUMESC... FUNDA

2 răspunsuri:
| GabyAdicaEu a răspuns:

Ai grija daca nu cumva este din vina ventilatiei, este probail ca si calculatorul sa se incinga foarte repede, de aceea apar anumite erori referitoare la functionarea de lunga durata (peste 3-4min)

| soby47 explică:

Am curatat unitatea de praf si vad ca nu a mai facut faze din astea, am dat jos cooler si placa de rami am curatat tot si vad ca nu a mai facut faze din astea