| Anonymus223 a întrebat:

Salutare, salutare. Bun sa incepem direct.
Lucrez de ceva timp in photoshop, cam de 3 luni si as vrea sa stiu daca site-ul graphicriver este bun sa-mi expun lucrarile, se mai cumpara ceva pe acolo?

Si inca ceva. Cum fac o actiune in photoshop gen dispresion?

Ce ziceti este bine sa lucrez in continuare in photoshop?
Se castiga acolo de o gogoasa?
Mentionez ca am doar 15 ani si ma pasioneaza chestia asta
Numai bine, DAU FUNDA!
Nu stiu ce categorie sa pun...

Răspuns Câştigător
| Crainstorm20 a răspuns:

1.Cum fac o actiune in photoshop gen dispresion?
-Cauta pe Youtube.
2.Ce ziceti este bine sa lucrez in continuare in photoshop?
-Faptul ca iti place ...eu iti spun
mai bine ia si invata si HTML, Javascript, CSS, iar asa vei avea mai multe sanse sa primesti banii.
Si nu fa totul doar cu gandul ca vei castiga banii, de exemplu programatorii, designeri depun foarte mult efort, poti citi pe net adesea ei stau si 12 ore si in stres... :/

P.S: Eu daca e vreau sa fac ceva in IT, dar nu prea stiu ce. stiu sa lucrez in HTML, C++ si alte programe, dar nu ma pricep la Adobe Photoshop si programele acestea de editare ca Sony, Adobe Premiere...

| Anonymus223 explică (pentru Crainstorm20):

Cat timp ti-a luat sa inveti HTML si C++? big grin
Poate o sa avem o colaborare candva, why not big grin

| Crainstorm20 a răspuns (pentru Anonymus223):

Sunt tot incepator, dar ma pricep la programare in C++, stiu sa rezolv probleme, am facut si jocuri in consola si in gamemaker. Daca e mai invat, dar am nevoie de cineva ca tine sa imi faca muzica, sprites laughing Daca vrei putem.