| just4ecko a întrebat:

am si eu o intrebare, cum imi pot prelungi "viata" bateriei la un Samsung galaxy mini? Se descarca extrem de repede si am nevoie de ceva care sa-i mai economiseasca din energie. Tin sa mentionez ca-i tin luminozitatea scazuta si toate aplicatiile oprite. Multumesc anticipat

6 răspunsuri:
| just4ecko explică:

Imi puteti da un progra de economisire a energiei? Daca nu se poate face nimic, macar cu un program ceva sa dea rezultate...

| iza97 a răspuns:

Lasa-l sa se descarce de tot si dupa sa-l pui la incarcat si sa nu-l scoti pana nu e 100%

| just4ecko explică (pentru iza97):

Voi incerca sfatul tau!

| just4ecko explică (pentru iza97):

Am incercat sfatul care mi l-ai dat, dar fara rezultat... Ce altceva as putea face?

| iza97 a răspuns:

Eu nu am auzit de programe pentru problema ta. poate vorbesti foarte mult la el...ai grija sa nu iti lasi aplicatiile active, eu nu am telefon ca al tau dar e ceva genu..incearca ca atunci cand adaugi widget-uri pe ecran sa cauti printre ele application monitor si sa le inchizi de acolo; s`ar putea ca acolo sa fie problema

| just4ecko explică (pentru iza97):

Momentan folosesc Juice Defender beta... este foarte bun, dar nu de ajuns...