| SergiuDm a întrebat:

Am si eu un laptop HP Probook 4720s cu Intel Core I5 2.53 GHz, 4 GB RAM, placa video ATI Mobility Radeon HD 4330 de 512 MB(dedicata cred).As dori sa schimb placa video deoarece nu este suficient de buna pentru gaming.Ma poate ajuta cineva, va rog, cu o sugestie sau cu un sfat?

Răspuns Câştigător
| Lexi888 a răspuns:

Asta e cea mai buna daca mai pui 21 lei. http://www.pcgarage.ro/placi-video/palit/geforce-gt-640-1gb-ddr3-128-bit/

7 răspunsuri:
| Lexi888 a răspuns:

Pana in ce preț vrei sa fie placa?

| SergiuDm explică (pentru Lexi888):

1-3 milioane cred. De 1 GB as vrea sa fie placa...

| SergiuDm explică (pentru Lexi888):

Esti sigur ca este compatibila?

| SergiuDm explică (pentru Lexi888):

Sigur nu este pentru PC?

| Lexi888 a răspuns (pentru SergiuDm):

Daca placa de baza de la laptop are video integrat nai treaba, e pentru laptop sunt sigur dupa cum arată. întreabă pe cineva care se pricepe daca nu esti sigur.

| SergiuDm explică (pentru Lexi888):

Ok...multumesc mult!

| Lexi888 a răspuns (pentru SergiuDm):

Asta e cea mai buna daca mai pui 21 lei. http://www.pcgarage.ro/placi-video/palit/geforce-gt-640-1gb-ddr3-128-bit/

| Dosan_Liviu_Sorin_1973 a răspuns:

Salut
Am acelasi model de laptop, te rog spune-mi daca ai gasit placa video compatibila.