| Anonym1234 a întrebat:

Salutare TPU am un Pc si un laptop. La laptop ma pot conecta la o retea wifi dar la Pc numai prin cablu. Imi puteti zice cum pot face pentru a ma conecta de pe Pc la o retea wifi?

5 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Ce metoda de promovare si-a gasit shannygelu pentru stick-ul lui imbatranit :)). Din pacate 30 lei e cam mult pentru un produs folosit, care suporta doar b/g.
Revenind, ai nevoie de asa ceva http://bit.ly/1i00SxT. Sunt noi, garantie, si toate au fie b/g/n fie b/g/n/ac. Adica suporta teoretic pana la 150 mbps, nu pana la 54mbps.

| shannygelu a răspuns (pentru sltlp):

I am dat un exemplu ce poate folosi nu e al meu

| sltlp a răspuns (pentru shannygelu):

Ok, dar tot nu merita. E sh, suporta doar b/(maxim 54mbps) si e 30 lei. Asa gaseste nou, cu garantie etc, si cu b/g/n(maxim 150mbps), deci mult mai avantajos big grin

| shannygelu a răspuns (pentru sltlp):

Am vazut mai ales prima oferta ala slim e numai bun pentru el ori la pc ori la laptop nu incurca

| shannygelu a răspuns:

.tocmai.ro/stick-adaptor-usb-wireless-msi-us54se-ii-15036704.html