| antonio34555 a întrebat:

Salutare tuturor am o problema cu laptopul cand dau sa il aprind imi apare tot ecranul alb de ce oare? va rog ajutati-ma

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Are o problemă, cel m ai bine mergi cu el la un service reparatii calculatoare si laptopuri, doar cei de acolo stiu ce are in urma verificarilor, poate trebuie curatat de praf, schimbat pasta termoconductoare, o fii placa video, o fii drivere de instalat, versiuni noi, banuiesc ca este un mode m ai vechi nu? Deci are niste bube, pe care tu nu le poti face, nu umbla in el, ca il strici mai rau, lasa un om priceput sa il repare, si sa garanteze pe munca lui, si pe componentele schimbate, ca orice problemă vei mai avea cu laptopul, in urma reparatiei, garantia data de acel service, garanteaza repararea lui fara bani, atit timp cit ai garantie, 2 luni, 5 luni un an, vezi acolo cit i ti da garantie, ce marca este laptopul? Si de unde esti?

| antonio34555 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Sunt din Suceava si marca este Acer