| CosminComan75 a întrebat:

Se poate mari viteza de download in uto rent?

6 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

NU! Nu se poate mari! Viteza depinde de cati seeder-i / leech-eri ai pe fisierul care-l descarci! Bafta!

| MskDesign a răspuns:

In primul rand viteza de internet depinde de provider.In al doilea rand daca ai setarile de baza la program, se poate schimba cate ceva.Sa verifici pot-ul daca este deschis(open), la conection sa pui in loc de 50 de peers sa pui 500, astfel transferul de date in loc sa primesti de la 50 de persoane vei primi de la 500, si astfel viteza de download oferita de provider-ul tau va fi folosita la maxim. Sper ca m-am facut inteles.

| hp8510p a răspuns:

Da.Daca ceri la compania ta de internet o viteza mai mare...

| ZaraZaraPerlin a răspuns:

Da... Vroiam sa iti dau si eu link-ul de mai jos, dar s-a luat deja! happy

| Maryusell a răspuns:

Doar daca dai force-start.Se va downloada mult mai repede.Dar daca faci asta, s-ar putea sa ai unele probleme cu programul/jocul downloadat.De ex: Se va deschide greu, vei avea lag.