| P1etonu a întrebat:

Se poate schimba placa de baza la un laptop? Daca da dati-mi si mie niste sugestii. DAU FUNDA big grin

4 răspunsuri:
| RS4 a răspuns:

Se poate schimba, dar doar la un service sa iti aduca pe comanda o placa ca si a ta sau ceva echivalent care sa potriveasca in laptop! nu se poate pune orice placa de baza, fiecare model are iesirile lui (hdmi, usb, etc) asezate diferit! bafta!

| darrio2007 a răspuns:

Da.Se poate.

| mihaibrasov a răspuns:

Se poate schimba doar daca e acelasi model si asta doar de catre cineva specializat. Altfel nu ai sanse prea mari. Cu alta placa de baza, fie ea si similara, nu va functiona, deoarece doar 1 cm daca difera ca si dimensiuni nu o poti baga in slotul laptopului. E foarte migalos oricum sa desfaci un laptop, crede-ma.

| JASMYNA88 a răspuns:

Orice se poate schimba la PC se poate schimba si la laptop! mai departe nu stiu sa te sfatuiesc, dar cauta ceva minim dual core, MINIIIIMMM! si baga-ti cativa ddr frumuseihappy