| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva cum se instaleaza Windows 7 pe un laptop Lenovo 590? Pe alte laptop-uri am reusit sa-l instalez, doar aici imi face figuri. Multumesc

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Ce nu reusesti? ..ca sa nu stau la povesti cu tine! Unde nu poti inainta?

(foloseste functia -> Raspunde din dreptul raspunsului. Vezi foto: http://i.imgur.com/N3Prx.jpg )

| MskDesign a răspuns:

Da mai multe detalii!
Nu poti intra in bios? Nu-ti porneste boot-ul de pe DVD? Explica-mi si te voi ajuta.

| MrTitus001 a răspuns (pentru MskDesign):

Nu-mi pornea Boot-ul de pe DVD. Insa am incercat de pe un USB si am reusit intr-un final. Multumesc oricum pentru amabilitatea de a incerca sa ma ajutati!