| dienuzzza a întrebat:

Stie cineva sa ma ajute? De ce la unele postari mai vechi pe facebook scrie ca am un nr de comentarii si daca vreau sa le vad imi apar mai putine? multumesc

Răspuns Câştigător
| DarknessKirin a răspuns:

Legatdu,Nu e bug, e din cauza ca unele persoane si-au sters contul de la facebook, funda?

| dienuzzza explică (pentru DarknessKirin):

Multumesc. mi se pare cel mai plauzibil. dar inca o intrebare... e posibil sa apara asa daca respectivele comentarii au fost primite de la persoane pe care le-am sters din lista de prieteni?

4 răspunsuri:
| TheBrainiac a răspuns:

Bug la facebook.

| AdeeMaria a răspuns:

Aaa...stiu cum e.winking
Sa zicem ca ai 6 comentarii pe care tu le vezi si iti zice : vezi toate cele 8 comentarii. Da, in total cu cele 6 sunt 8 :* ceea ce ne rezulta ca doar 2 mesaje au fost ''ascunse'' :*
funda? puppy dog eyes

| aditzu999 a răspuns:

Cand te uiti la comentarii iti apar cateva si apoi trebuie sa apara sus vezi mai mute comentarii. dai acolo si iti apar mai multe! sper ca te-am ajutat!