| Tg2gt4g5tg5 a întrebat:

Un antivirus bun happy
Mulțumesc!
Fundă cel care merge cel mai bine, dar să fie free happy

10 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Bitdefender online. Este foarte bun. Uite aici: http://www.bitdefender.ro/scanner/online/free.html
Este cel mai bun la ora actuala.

| RAY a răspuns:

Avast free, avg free, bifdifender free, avira free

| Tg2gt4g5tg5 explică (pentru RAY):

Avast reduce viteza de la internet. deci pass. avg am mai avut și mergea super mașpa, avira și bifdifender mi se par o prostie pentru că nu șterg tot din pc mă refer la viruși.

| RAY a răspuns:

Recomand bifidifender sau avira, zi-mi resurce sistem cati rami ai?

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Eu îţi recomand Avast : este foarte BUN, îl am de vreo 5-6 ani şi NU am avut probleme cu viruşii :)

Îl poţi descărca de la linkul oficial : http://www.avastantivirus.ro/free-antivirus

Toate cele bune.

| AnimatedSignature a răspuns:

Avast! pare destul de artistic happy
Si e bun.

| alinaalin955 a răspuns:

Cel mai bun antivirus este cel care iti place tie cel mai mult, cu care te impaci cel mai bine.
Am folosit vreo 4 ani eset smart security iar de vreo luna am kaspersky.
Am trecut la kaspersky ca sa vad care-i treaba cu el, am fost foarte multumit de eset, nu am avut probleme.

| Madeline33 a răspuns:

NOD32 este cel mai bun. Il folosesc de ani de zile si n-am avut niciodata probleme.

| M3gatR0n2001 a răspuns:

Avast! free, Bitdefender free (il am personal si nu m-a dezamagit) Kapersky
Eset NOD32