| sebiguli a întrebat:

Va rog sa imi spuneti si mie despre o aplicatie pentru iphone 3gs.De curand mi-am facut si eu jailbrake la el si am vazut pe youtube un videoclip cu o aplicatie numita installous 4 si omul acela zicea ca toate aplicatile sunt gratis.Am vrut si eu sa descarc fruit ninja si m-am uitat jos de tot si scria pretul $0, 99 iar sus de tot descarca. Daca dau sa imi descarce jocul costa bani sau este gratis cum zicea in videoclip.Va rog spuneti-mi.

Răspuns Câştigător
| EnglandGB a răspuns:

Salut! daca ai jailbrake ai si installous si ar trebui sa ai inca un program ceva cu download daca nu ma insel si de acolo iti descarci ori ce aplicatie pe gratis e ca un appstore jaibreakuit!winking sper ca te-am ajutat

| sebiguli explică (pentru EnglandGB):

Dar nu conteaza ca scrie pretul acolo jos nu?

| EnglandGB a răspuns (pentru sebiguli):

Nu mai stiu cum era la mine! dar daca esti pe cartela incearca ala cu pret daca esti pe abonament te sfatuiesc sa nu pentru ca o sa ai cost suplimentar!