| RAY a întrebat:

A descarcat cineva varianta gratis de windows 8.1? am sunat la Microsoft si mi-a spus ca nu o pot activa pe banii ca e tray chiar nu o poti activa mi se pare aiurea sa reinstalez ceva ce merge bine

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu!

| rapp2020 a răspuns:

E buna si varianta trial dar o sa-ti apara geniiune daca nu bagi un serial bun.si atunci o sa trebuiasca sa refaci win.ca o sa merarga prea greu

| RAY explică (pentru rapp2020):

Eu vb de versiunea windows 8.1 enterpresie 90 de zile daca se poate activa