| KoJo07 a întrebat:

Am fost sunat dupamiaza de un numar de prahova. Am raspuns si nu a vorbit nimeni, s-a auzit doar un fasait. apelul a durat circa 5 secunde. Poate sa fie un hacker sau ceva de genul? Ori ceva cu supra taxa? Dar eu nu am abonament, am cartela reincarcabila.

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

De unde stii ca era de Prahova?

| JackR a răspuns (pentru darrio2007):

Probabil a sunat de pe un telefon fix, cu prefixul de Prahova (0244 in Romtelecom, 0344 in alte retele fixe).

| KoJo07 explică (pentru JackR):

Da, poate sa fie ceva dubios la mijloc?

| Chernobyl a răspuns:

Hacker nu poate sa fie cred ca incearca sa te sperie cineva.

| ImiBatJocDeVoi a răspuns:

Nu.Da.Da funda?