| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema cu un telefon Huawei P Smart achizitionat de curand. Cand fac cuiva hotspot, desi sunt conectati, ei nu primesc internet prin hotspot (aveam netul pornit si la mine mergea deci nu e din cauza retelei mele). Am citit pe internet ca cauza ar putea fi ca acum am internet nelimitat si ar trebui sa platesc in plus pentru asta. Asa este?

Răspuns Câştigător
| Wr3nch a răspuns:

Nu, asta e valabil doar la americani. Incearca sa verifici setarile automate sa fie cat mai recente.