| 77Paul7718 a întrebat:

Am un Allview viper v1 si mi se tot porneste blit-ul de ce? Am avut o aplicatie si acum am dezinstalat-o sa fie de la ea? Nu mi se mai porneste acum.

3 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Resetează-l din fabrică.

| 77Paul7718 explică:

Multumesc amandurora pentru raspuns dar, am aflat ce avea.
Era de la aplicatia pe care am dezinstalat-o

| MrShadowz a răspuns:

Dacă nu ai aplicații importante pe telefon, să-i un factory reset.Sau încearcă asta:
1. Închide telefonul
2. Apasă tasta volum jos + butonul de power, si tine-le apăsate în același timp până îți apare un meniu(Cel de recovery).
3.În meniul de recovery, navighează cu tastele sus, jos si cu butonul de power îi selectezi
4.Acum dai pe clear cache partition
5. După aceea, da-i reboot device
6.Ar trebui să meargă

Dacă tot nu merge d-ul la cineva care îl poate repara