| Mortimer2020 a întrebat:

Aș cauta si eu un telefon buget 750lei, am gasit Samsung Galaxy M12 dar nu prea sunt sigur.Ce telefon mai pot lua de bani acesti.(6gb ram, 64gb memorie,fast chargen,camera de begen, exclud din prima Huawei ca au numai app galery cele noi.PlS

6 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Nu sunt fan Huawei, dar nici nu am ceva cu ei in mod deosebit. Si daca au doar App Gallery, CE? Exista APK pure si multe alte site-uri de genul, foarte de incredere. Altfel, 750 e un buget cam delicat, vreo 250 in plus ar fi facut minuni. Nokia G20 la 699 RON e iar o sugestie misto, alaturi de Motorola ala recomandat de colegul - https://www.emag.ro/......DV9V70MBM/

| VoidEternal a răspuns:

750 de lei și 6gb RAM?

Cam subțirele șansele să găsești ceva.

| VoidEternal a răspuns:

Îți recomand Motorola.
Mai strange 200 de lei și ai și 6gb RAM, 128 GB stocare, ecran de 120hz și încărcare la 50w.

https://www.emag.ro/......D3MVQPMBM/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca Samsung Galaxy A12. E destul de bun pentru un telefon mid-range.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oppo