| Constantin_Pascu_1998 a întrebat:

Aveam bateria la telefon 5%, apoi s-a închis de tot, când l-am deschis după 10 minute avea bateria 23%.Ce înseamnă?

5 răspunsuri:
| Bot_Alin_1992 a răspuns:

O fi stricată bateria

| stefan1993ful a răspuns:

Inseamna că trebuie lasat închis ..asa bateria va rezista mai mult!

| cfrtobias a răspuns (pentru stefan1993ful):

Si numai foloseste telefon? laughing sau tot inchide si deschide?

| stefan1993ful a răspuns (pentru cfrtobias):

Il lasa închis ..gen sa doarmă.e obosit. Poate!

| CdeMetal a răspuns:

Bateria nu este calibrata
Ca sa rezolvi problema descarca bateria de tot, asteapta putin si dupa ceva timp aprinde telefonul inapoi, daca ai din nou un procent mai mare de baterie repeta procedura pana o descarci complet, cand esti sigur ca bateria e descarcata complet bagi telefonul la incarcat