| Xenoverse1 a întrebat:

Buna dimineata, am o problema cu telefonul meu Samsung A5 2017, imi tot apare o căsuță in care scrie "Google se oprește in continuare" dar de fapt nici nu am avut deschisă aplicația Google si tot apare iar asta e enervant, am dat repornire de două ori si tot asa face, nu stiu ce sa-i mai fac, e prima oară când mi se întâmplă așa ceva, va rog ceva sfaturi.

5 răspunsuri:
| Lukasssz a răspuns:

Fix asta mi se intampla si mie, dar nu stiu care ar fi motivul.

| Crackman a răspuns:

Pai asta este un exemplu ca telefoanele vechi nu mai țin aplicațiile ce se dezvolta mereu
Asta este unul din mijloacele lor exact ca la Apple sa schimb la ceva timp telefonul

| cfrtobias a răspuns (pentru Crackman):

E la toate asa happy cum era cu system webview

Răspuns utilizator avertizat
| DenqOO a răspuns:

Incearca sa ii dai un reset la setarile din fabrica.