| Robu_Alexia_1995 a întrebat:

Heyy, ma ajuta cineva si pe mine azi am vrut sa caut un contact pe tel si mi-au aparut poti prieteni de pe facebook cu litera R si acuma ii am pe toti prieteni de pe facebook si nu stiu cum sa ii elimini! Dar eu nu vreau sa imi elimini si contactele doar prieteni de pe facebook! Plzz cine raspunde primul corect funda!

Răspuns Câştigător
| zoey23 a răspuns:

Deconecteaza-te de la contul de facebook, iar apoi cand te reconectezi iti va aparea o intrebare la care tu trebuie sa raspuzi... Vei allege varianta pe care o consideri cea mai eficienta (don't sync) asta in caz ca ai android! Daca detii un iphone du-te la configurari, facebook si dezactiveaza contactel happy! Sper ca te-am ajutat...

4 răspunsuri:
| Alexander5 a răspuns:

Corect,astept funda.

| Robu_Alexia_1995 explică (pentru Alexander5):

Ce corect ca visezi la cai verzi pe pereti cred nu! Macar spune cum sa imi elimin prieteni de pe facebook din lista de contacte si sa imi las contactele mai vechi!
Si funda o voi da celui care merita

| zoey23 a răspuns (pentru Robu_Alexia_1995):

happy

| Alexander5 a răspuns (pentru Robu_Alexia_1995):

Ai spus ca cine raspunde corect primeste funda, iar eu am raspuns CORECT. Deci printr-o logica foarte simpla trebuie sa imi dai funda.