| Rafael_Alin_1995 a întrebat:

Buna seara, TPU! Stiu ca mi se pare o intrebare banala, dar poate ma ajutati cumva, sau stiti... Am vazut la mai multe telefoane optiunea cu "afisare retea mobila", adica sa-ti afiseze numele retelei sus, in stanga, cum este si la iphone. Aveti idee la Samsung S6 Edge daca are aceasta optiune? Multumesc, ofer funda!

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

De regula, orice telefon poate afisa reteaua la care este conectata (inclusiv cei vechi). Este necesar sa cunosti reteaua, mai ales daca ai mai multe disponibile si/sau esti in roaming.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Setări>Afişare>Afişare nume operator
Dacă ai astea la fel.

| Rafael_Alin_1995 explică (pentru anonim_4396):

Din păcate Samsung'ul nu are aşa ceva laughing