| tonynegrui a întrebat:

Buna TPU am o problema cu un Samsung galaxy s2.deck daca stay 5 minute pe el am observation ca temperatura procesorului creste de la temp.normala 22 grade Celsius LA 35 g. Celsius
Asta a inceput acum 2 sapt cand LA partea camerei foto se incalzea asa ca Dupa cateva zile mi-am scos DU battery si deacolo am vazut cum create temeperatura
dar problema mean este ca bateria scare can 1% per 1-2 minute daca ma joc 10 minute imi moare telefonul
Nustiu ce fac varog sped can stiti voi

2 răspunsuri:
| bugnug80 a răspuns:

Incearca sa dai un factory reset la telefon. Poate ai vreo aplicatie care consuma bateria. Daca nu functioneaza incearca sa faci rost de-o baterie la el si testeaza-l sa vezi cum tine cu bateria noua. Daca nici asta nu e du-l la garantie sau la un service autorizat.

| tonynegrui explică:

Imi pare rau pentru unele cuvinte dar am o problema cu auto correct este pe englezawinking