| deutzza94 a întrebat:

As vrea sa va intreb si eu... Cat de bune sunt telefoanele Xperia? Merita sa-mi iau?! ...Sau daca nu sunt bune.ce telefoane mi-ati recomanda big grin? Multumesc anticipat :*:*

4 răspunsuri:
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună!
Eu am un Samsung Galaxy S III însă cunosc multe persoane care au Xperia şi majoritatea sunt foarte mulţumite. Depinde de bugetul fiecăruia. Cele mai bune telefoane la ora actuală sunt Samsung Galaxy, Iphone, HTC şi Xperia.
Pa-pa.

| rolicx a răspuns:

Sunt foarte bune, ti-as recomanda http://www.cel.ro/......i-white-l/

| pris99 a răspuns:

O cunostinta de-a mea are Sony experia e si merge foarte bine, are versiunea 4.11 android, si are multe detalii ca schimbarea culori unui beculet in rosu cand bateria e scazuta, iar jos pe bara metalica din cand in cand se face un joc de lumini, rezolutiua e foarte buna, camera este putin maislaba dar merge.Te sfatuiesc sa ti-l cumperi!

| Gabilicu a răspuns:

Sunt extraordinare!