| Mikutza98 a întrebat:

Deci eu stau cu o matusa si ea e o adevarata scorpie. Se pare ca ea imi inregistreaza apelurile de pe telefon. Am gasit in telefonul ei o poza, era o foaie si pe acea foaie era numarul meu de telefon si mai jos o parola, niste cifre. Citeodata cind vorbesc la telefon imi aud vocea mea. Voi credeti ca e inregistrat? Si daca da ce sa fac? Dar daca o sa schimb numarul de telefon tot o sa inregistreze?

5 răspunsuri:
| MskDesign a răspuns:

Eu cred ca delirezi! Acea "scorpie" iti asigura traiul de zi cu zi.

| notefree a răspuns:

Schimbati numarul si nu spune la matusa ta ca l-ai schimbat.

| RadikalGamer a răspuns:

Dacă nu vrei sa îți înregistreze apelurile, folosește Skype să vorbești cu prietenii, dar ai nevoie de internet. Pe ăla n-are cum sa îl înregistreze. Sau WhatsApp, Viber, etc

| Mikutza98 explică:

Si ea lucreaza la un partid politic. Are statut destul de bun si telefonul ei e ascultat de sefii de la lucru.

| Mikutza98 explică:

Si inca ceva. Daca schimb numarul de telefon tot il va inregistra?