| IuliaaD a întrebat:

Buna TPU :*

Mi-am luat acum 1 an si ceva Iphone 4s si ar vrea Iphone 5. Am auzit de la cineva ca as putea sa dau telefonul meu si o diferenta de bani si sa imi iau iphone 5 de la Vodafone. Am cautat pe net si nu am gasit nimic. sad
Voi stiti ceva? As putea sa fac asa ca sa imi iau 5?

Dau Fundaa :*!

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Https://www.vodafone.ro/....../index.htm

se poate dar e o teapa de zile mari pentru ca iti evalueaza telefonul vechi la un pret cu aproape 70% mai mic decat valoreaza

| IuliaaD explică (pentru suntserios):

Pai si cam cat as mai putea sa dau diferenta? thinking eu am luat telefonul cand a aparut si l-am luat la liber deci... am dat cevalaughing) si de bani nu e vorba pentru ca eu vreau telefon nou si ma gandeam sa nu cumpar unul nou, sa fac schimbul asta pentru ca oricum nu am ce face asta al meu laughing

| suntserios a răspuns (pentru IuliaaD):

Probabil iti da maxim 400-500 ron pe el, restul pui tu. daca nu iti este de bani, cumpara ti 5 si pe asta vindel.

| IuliaaD explică (pentru suntserios):

thinking ar fi si asta o idee...mersi de ajutor :*

4 răspunsuri:
| davidtm a răspuns:

Salut singura solutie ar fi pe okazii.
sa intrebi la mai multi utilizatori daca vor iphone 4s si o diferenta de bani.