| anonim_4396 a întrebat:

Bună, TPU! Telefonul meu actual se numește Sony Xperia z2 care încă este bun. Merită să strâng bani pentru a-mi cumpăra un telefon Huawei p8 lite? Care este mai bun?

Răspuns Câştigător
| Anchelor a răspuns:

Daca vrei un telefon pentru performante si aspect, iti recomand cu toata increderea un XIAOMI REDMI4, la pretul lui are tot ce iti trebuie https://www.emag.ro/......DK5PD7BBM/

2 răspunsuri:
| alexboss2020 a răspuns:

Nu merita P8 lite, mai bine iti iei un P10 lite si o sa simti diferenta!

| Protegent a răspuns:

De cat timp ai telefonul?